Logo Fundacja Twoja Pajsa
Każdego dnia kolejne dzieci lądują na ulicy pakując się w poważne problemy.
Nasi Darczyńcy wiedzą jak temu przeciwdziałać!
DARCZYŃCO! Jesteś Naszym Super Bohaterem!
Dzięki Tobie i Twoim wpłatom dzieci mają:
Codziennie Ciepły Obiad
Przerażająca ilość dzieci nie może liczyc na ciepły posiłek w swoim własnym domu. Kto jest winny? Rodzice? Alkohol? Narkotyki? My nie szukamy winnego. Robimy co do nas należy.
Zajęcia z Socjoterapii
Nie możemy pozwolić na to aby dzieciaki walczyły ze swoimi problemami i pomysłami same. Socjoterapia to miejsce gdzie na światło dzienne wypływają najciemniejsze tematy.
Odrabianie Lekcji i Korepetycje
Nasi asystenci usamodzielniania i panie korepetytorki służą pomocą i w czasie pozalekcyjnym są wsparciem w nadrobieniu wszelkich braków.
Zajęcia Artystyczne
Rapowanie, śpiew, instrumenty, teatr, taniec, muzyka czyli ArteTerapia. Jest narzędziem dzięki któremu dzieciaki są wstanie wyrazić ukrywane emocje.
Praca Zespołowa w Hope4Street
Zespół artystyczny Hope4Street to grupowe przekraczanie barier. Sukces społeczny to sukces osiągnięty w zespole, rodzinie, narodzie. Solidarność! To nas buduje.
Pogotowie Modlitewne
Nie poprzestajemy na rozwiązywaniu problemów i trudności w tradycyjny sposób. Modlitwa to coś co spaja nasze serca. Dzieci modlą się za siebie i przez to są rodziną.
Życiowy Przełom Weroniki
Darczyńco to co widzisz na tym filmiku jest także Twoją zasługą. Działalność Fundacji jest pełna historii tego typu, jednak nie o każdej z nich możemy tak otwarcie opowiedzieć. 

Weronika to wspaniała młoda i odważna osoba, która jest przykładem dla wielu młodszych. Kochamy ją i kibicujemy w jej dalszych wyborach życiowych. 
Twoja darowizna na rzecz Fundacji Twoja Pasja
Poniżej znajduje się guzik dzięki, któremu możesz odmienić trudny los wielu młodych ludzi z rodzin dysfunkcyjnych i trudnych środowisk. Klikasz, wypełniasz formularz i dokonujesz wpłaty – w tym momencie stajesz się częścią naszej Rodziny fundacyjnej.

Nasze płatności obsługuje firma PayU.
Po kliknięciu na zielony guzik, zostaniesz przekierowany na stronę z formularzem płatniczym, który jest obsługiwany przez firmę PayU. Firma ta współpracuje z wieloma sklepami internetowymi takimi jak chociażby Allegro dlatego nie musisz martwić się o swoje dane płatnicze. Są chronione przez profesjonalistów.
Kim Jest Prezes Fundacji?
Dawno dawno temu... Dzieciaki ze świetlicy wpadły na pewien wspaniały pomysł:
 
Stwórzmy naszą wspólną świetlicową piosenkę.

Po pierwszej powstała druga, trzecia i czwarta, a po chwili dzieciaki stały w profesjonalnym studio nagrań gdzie kończyły swoją pierwszą rapową płytę. Później były koncerty, występy na ulicy, telewizji i teatrach. Jak kula śniegowa twórczość młodych nabrała rozpędu. Byliśmy nie do zatrzymania!
Ambicje dzieci wzrastały a moim głównym zadaniem było stworzenie bezpiecznego środowiska dla ich rozwoju.

Dzisiaj skala wyzwań jest troszkę większa. Koszt utrzymania świetlicy to ok. 15 tyś zł miesięcznie. A my nie poddajemy się i mierzymy o wiele wyżej. Mamy wspólne marzenia, które razem realizujemy!
Manifest - Nie Chcemy Być Na Dnie!
Praga to dzielnica Warszawy na której jesteśmy codziennie. To tutaj mieści się nasz Klub Młodzieżowy i to w większości stąd pochodzą dzieci z którymi się przyjaźnimy i którym towarzyszymy.
Młodzi odważnie mówią o swoich problemach, planach, wyzwaniach i ambicjach co jest efektem kilkuletniej i regularnej pracy socjoterapeutycznej w naszym klubie.
Opinie Naszych Darczyńców
Jestem pod dużym wrażeniem działań, które podejmujecie. Miałem przyjemność współpracy i wiem, że ich profesjonalne działanie jest naturalny odruchem serca, wypływa z potrzeby pomagania innym. Cieszę się, że podejmują kolejne wyzwania i zmieniają świat na lepsze.
Kacper Gudzikowski
Nauczyciel, organizator, mówca motywacyjny.
WIDZĘ rezultaty Waszych działań i super jest brak nachalności, co sprawia, że aktywność w akcjach jest naturalna ;). Dodatkowo genialne jest to, jak pomagacie dzieciakom, bo nie jest to tylko na TERAZ, ale otwiera im drogę na PRZYSZŁOŚĆ. Po prostu cieszę się, że jesteście i działacie :D Jest Moc!
Karolina Sobczyk
Sudentka AWF
Nasze Świadectwa
Świadectwa wiary liderów, wychowawców i podopiecznych Fundacji Twoja Pasja
Tak! Chcę Wspierać Finansowo działalność Fundacji Twoja Pasja!
Wszelkie dobro, którego udało nam się dokonać, realizujemy tylko i wyłącznie dzięki zaangażowaniu naszych Darczyńców i Przyjaciół.
Wydatki:
  • Ciepłe obiady dla dzieci,
  •  Zatrudnienie reedukatorów, korepetytorów i pedagogów.
  •  Profesjonalni terapeuci i psycholodzy,
  •  Zatrudnienie artystów i arteterapeutów,
  •  Zatrudnienie wychowawców świetlicowych,
  •  Zakup sprzętu i wyposażenia,
  •  Opłaty czynszowe i eksploatacyjne.
Współpracujemy
Odwiedź Nas w Naszym Klubie Młodzieżowym!
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z nami lub po prostu nas odwiedź!
Kontakt:
Prezes Fundacji Anna Szmid
tel. +48 502 547 726
centrum@fundacjatwojapasja.pl
Klub Młodzieżowy
 ul. Kawęczyńska 16/42A
domofon 142 
03-772 Warszawa Praga - Północ
Drzwi otwarte dla wszystkich, Zapraszamy!
Dane Fundacji:
Fundacja Twoja Pasja
Nałęczowska 62 m45, 
02-922 Warszawa
Nip 521-36-42-819
KRS 0000439828
©2018 Fundacja Twoja Pasja, Wszystkie Prawa Zastrzeżone.