Logo Fundacja Twoja Pajsa
Każdego dnia kolejne dzieci lądują na ulicy pakując się w poważne problemy.
Nasi Darczyńcy wiedzą jak temu przeciwdziałać!
Życiowy Przełom Weroniki
Darczyńco to co widzisz na tym filmiku jest także Twoją zasługą. Działalność Fundacji jest pełna historii tego typu, jednak nie o każdej z nich możemy tak otwarcie opowiedzieć.

Weronika to wspaniała młoda i odważna osoba, która jest przykładem dla wielu młodszych. Kochamy ją i kibicujemy w jej dalszych wyborach życiowych.
DARCZYŃCO! Jesteś Naszym Super Bohaterem!
Dzięki Tobie i Twoim wpłatom dzieci mają:
Codziennie Ciepły Obiad
Przerażająca ilość dzieci nie może liczyc na ciepły posiłek w swoim własnym domu. Kto jest winny? Rodzice? Alkohol? Narkotyki? My nie szukamy winnego. Robimy co do nas należy.
Zajęcia z Socjoterapii
Nie możemy pozwolić na to aby dzieciaki walczyły ze swoimi problemami i pomysłami same. Socjoterapia to miejsce gdzie na światło dzienne wypływają najciemniejsze tematy.
Odrabianie Lekcji i Korepetycje
Nasi asystenci usamodzielniania i panie korepetytorki służą pomocą i w czasie pozalekcyjnym są wsparciem w nadrobieniu wszelkich braków.
Zajęcia Artystyczne
Rapowanie, śpiew, instrumenty, teatr, taniec, muzyka czyli ArteTerapia. Jest narzędziem dzięki któremu dzieciaki są wstanie wyrazić ukrywane emocje.
Praca Zespołowa w Hope4Street
Zespół artystyczny Hope4Street to grupowe przekraczanie barier. Sukces społeczny to sukces osiągnięty w zespole, rodzinie, narodzie. Solidarność! To nas buduje.
Pogotowie Modlitewne
Nie poprzestajemy na rozwiązywaniu problemów i trudności w tradycyjny sposób. Modlitwa to coś co spaja nasze serca. Dzieci modlą się za siebie i przez to są rodziną.
Kliknij zielony guzik aby przekazać darowiznę.
Działalność NON-PROFIT jak sama nazwa wskazuje, sama z siebie nie generuje żadnych przychodów. Dzieci nie są wstanie opłacić korepetytorów czy socjoterapeutów, dlatego potrzebni są Darczyńcy. Ludzie dobrej woli biorący odpowiedzialność za dzieci które już na początku swojego życia spotkały się z barierami nie do przejścia, których rodziny często są zniszczone przez alkohol i narkotyki.
Nasze płatności obsługuje firma PayU.
Po kliknięciu na zielony guzik, zostaniesz przekierowany na stronę z formularzem płatniczym, który jest obsługiwany przez firmę PayU.
Ufamy im i wiemy, że troszczą się o dane swoich klientów. Współpracują z największymi spółkami w Polsce takimi jak Allegro oraz Intercity.
Działania Artystyczne Naszych Podopiecznych
Kliknij PLAY i posłuchaj jak twórczy są nasi podopieczni.
Trudno Serce Okłamać
Niech Pokocha Brata Brat
Na Beke (Official Clip)
Niechciałbym Tak Po Prostu Przeminąć
Wolna Wola (Free Will)
Nasz Progres Na Przestrzeni Lat
Kim Jest Prezes Fundacji?
Dawno dawno temu... Dzieciaki ze świetlicy wpadły na pewien wspaniały pomysł:

Stwórzmy naszą wspólną świetlicową piosenkę.

Po pierwszej powstała druga, trzecia i czwarta, a po chwili dzieciaki stały w profesjonalnym studio nagrań gdzie kończyły swoją pierwszą rapową płytę. Później były koncerty, występy na ulicy, telewizji i teatrach. Jak kula śniegowa twórczość młodych nabrała rozpędu. Byliśmy nie do zatrzymania!
Ambicje dzieci wzrastały a moim głównym zadaniem było stworzenie bezpiecznego środowiska dla ich rozwoju.

Dzisiaj skala wyzwań jest troszkę większa. Koszt utrzymania świetlicy to ok. 15 tyś zł miesięcznie. A my nie poddajemy się i mierzymy o wiele wyżej. Mamy wspólne marzenia, które razem realizujemy!
Wesołych Świąt - BÓG SIĘ RODZI!
Świetlicowa Kolęda.
Kliknij i posłuchaj naszej interpretacji kolędy "Bóg Się Rodzi".
Przy jej tworzeniu towarzyszyła nam Dominika Szcześniak, artystka i przyjaciółka Fundacji.

WESOŁYCH ŚWIĄT!
Opinie Naszych Darczyńców
Jestem pod dużym wrażeniem działań, które podejmujecie. Miałem przyjemność współpracy i wiem, że ich profesjonalne działanie jest naturalny odruchem serca, wypływa z potrzeby pomagania innym. Cieszę się, że podejmują kolejne wyzwania i zmieniają świat na lepsze.
Kacper Gudzikowski
Nauczyciel, organizator, mówca motywacyjny.
WIDZĘ rezultaty Waszych działań i super jest brak nachalności, co sprawia, że aktywność w akcjach jest naturalna ;). Dodatkowo genialne jest to, jak pomagacie dzieciakom, bo nie jest to tylko na TERAZ, ale otwiera im drogę na PRZYSZŁOŚĆ. Po prostu cieszę się, że jesteście i działacie :D Jest Moc!
Karolina Sobczyk
Sudentka AWF
Odwiedź Nas w Naszym Klubie Młodzieżowym!
W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, skontaktuj się z nami lub po prostu nas odwiedź!
Kontakt:
Prezes Fundacji Anna Szmid
centrum@fundacjatwojapasja.pl
Klub Młodzieżowy
 ul. Kawęczyńska 16/42A
domofon 142
03-772 Warszawa Praga - Północ
Drzwi otwarte dla wszystkich, Zapraszamy!
Dane Fundacji:
Fundacja Twoja Pasja
Nałęczowska 62 m45,
Nip 521-36-42-819
Tak! Wspieram działalność
Fundacji Twoja Pasja i świetlicy socjoterapeutycznej.
Wszelkie dobro, którego udało nam się dokonać, realizujemy tylko i wyłącznie dzięki zaangażowaniu naszych Darczyńców i Przyjaciół.
Wydatki:
  • Ciepłe obiady dla dzieci,
  •  Zatrudnienie reedukatorów, korepetytorów i pedagogów.
  •  Profesjonalni terapeuci i psycholodzy,
  •  Zatrudnienie artystów i arteterapeutów,
  •  Zatrudnienie wychowawców świetlicowych,
  •  Zakup sprzętu i wyposażenia,
  •  Opłaty czynszowe i eksploatacyjne.
Reportaż Salve TV
Nie Chcemy Być Na Dnie!
Praga to dzielnica Warszawy na której jesteśmy codziennie. To tutaj mieści się nasz Klub Młodzieżowy i to w większości stąd pochodzą dzieci z którymi się przyjaźnimy i którym towarzyszymy.
Młodzi odważnie mówią o swoich problemach, planach, wyzwaniach i ambicjach co jest efektem kilkuletniej i regularnej pracy socjoterapeutycznej w naszym klubie.
©2018 Fundacja Twoja Pasja, Wszystkie Prawa Zastrzeżone.